Melissa a Doug Castle – Royal zábavy a dobrodružstva

Melissa a Doug Castle bude iste Hranie rolí viac zábavy pre vaše malé princezné a princovia. Plne Podrobné hrady majú veľa skvelých funkcií pre nekonečné stredoveké dobrodružstvo a kreatívne hry.

Welcome svoju kráľovskú princeznú so skladacou Princess hradu. Zdobený kráľovskými akcenty, to drevená hra hrad je kompletne zostavený a pripravený k nejakej kráľovskú zábavu. To má dva výmenné vežičky, balkóny a oporný oblúk, oblúkovú chodník, veže a pracovné padací most. Zámok je sklopné pre ľahkú dokorán, nápaditú hru alebo vhodné uzavrieť pre kompaktné skladovanie. Má rozmery 27 ‘x 15.25 “x 17,5”.

Vybaviť zámok princezná, je kráľovská sada dreveného nábytku čaká majestátne dekoratérske ruku, aby pripravili pôdu pre kráľovské dobrodružstvo. Princezná hrad nábytok je možné zakúpiť samostatne, čím sa získa zámok s stolíc, staromódny sporák, a truhlu s pokladom. Tento 12-dielna sada poskytuje dostatok vybavenie, aby žiadny hrad vhodný pre princeznú.

Pre korunný princ rodiny, bude Folding Stredoveký hrad určite poskytnú veľa kráľovských herných činností. S kobky a pracovné padacím mostom, to drevená hra hrad je kompletne zostavený a pripravený na kráľovskej dobrodružstvo svojho kniežaťa. Je vybavený veže, balkóny, padacie dvere, oblúkové ochodza a odnímateľnou veži. Tento hrad sa tiež zavesené dať Jeho Veličenstvo prístup Crown Prince do všetkých častí svojho hradu. Jeho rozmery sú 22 “x 14,5” x 15 “.

Ostatné Melissa a Doug Castle sú k dispozícii pre kráľovskej princeznej a princovia svojho života.

Pre najlepšie hračky ponuky a hračky recenzie z reálnych mamičky, pozrite sa na Zacha Toybox na [http://www.zachstoybox.com]. Tam nájdete ponuky na klasických hračiek, ako je Melissa a Doug [http://www.zachstoybox.com/melissa-and-doug-wooden-toys/melissa-and-doug-wooden-puzzles~~HEAD=pobj] a ďalších kvalitných produktov skvelé.