Nebo slova, končící Jsem

Nebo slova, končící na Tebe je To složité písmeno. Pokud se dlouho ji natáhnout, Jsem-Jsem-Jo, Pak je na konci slyšet Aa Taky vysvětlit, co je to písmeno se skládá ze dvou zvuků Nd a Sa, Takže jsme slyšeli Aa, Samozřejmě, že ne, že si pamatuje pravidla, ale podle sluchu orientuje rychlostí blesku. A už příště není v pořádku, a najednou slyší Ya

Když dítě nenajde slov — pomoc. Koneckonců, vaším úkolem zde není vyhrát u dítěte, ale tím, že brzy vývoje dítěte, vybavit ho co největším počtem slov. Zde, například, včera hrál, dokud čekali, když na nás spustí do bazénu. Dcera nemohla najít slova na písmeno N. Já jí říkám:

— Pojďme vzpomínat na různé předměty. Například (dětská pohovka), nábytek v bytě.

Myslí, ale nenajde.

— Nyní pojďme vzpomeňme si na postel.

Si myslí, a zjistí, slovo polštář případě.

To je slovo a vymýšlet, a uvědomil si, jak je lepší mít na paměti.

Další hra, zaměřená na včasné vývoj dítěte. Podobné hry Pole Zázraků. Dávám dceři vysvětlení slova, náznak — a to hádá. To je taky dobře rozvíjí myšlení, představivost, paměť. Například:

— Co jsi na nohy, takže nejsou ?

— Ponožky.

V této hře se snažím hledat slova, jí neznámé. Okamžitě vysvětlit význam tohoto slova. S každým najednou dcera říká stále více nových slov, a hra zdržena déle. Výsledek viditelný ze hry.

Není spoléhat pouze na své vlastní síly. Využijte služeb (máme pro vás dětský psací stůl) profesionálů. Řídit na vzdělávací kurzy, na , jízdy na hosty, kde je možnost mluvit s jinými lidmi a dětmi. Protože u dětí rozvoj řeči a myšlení přímo souvisí s fyzickým vývojem, zejména s rozvojem prsty na rukou (malé ), pak je důležité rozvíjet u dítěte ruce. Můžete dělat s dítětem výrobky z hlíny, výrobky z papíru, nebo výrobky ze slaného těsta. Je to užitečné pro rozvoj vašeho dítěte a vás (prodejna).

Také použijte každou příležitost něco požádat svého dítěte. Pro ilustraci vám povím krátký příběh. Přišli na dětské hřiště. U dívky je neobvyklá hračka. Dcera ke mně a ptá se: “Co to má?” Já vím, samozřejmě, a já, není těžké vysvětlit, ale můj problém je jinde. Můj úkol v rozvoji dítěte, a ne v přímém odpovědi. V tu chvíli u mě stál úkol naučit dceru se ptát a navázat kontakt s ostatními dětmi.

— Hele, jsi pojď k ní a zeptej se, jak se jmenuje. Jste se seznámili, a pak řekni, co ti je zajímavé, že to u ní je, a ona vám řekne.