Nie ma śniegu! Zjazdowcy również przyszedł na wyścigi w Beaver Creek

Alpejczycy również przyszedł na drugą porcją wyścigach prędkości w Ameryce Północnej. Zaledwie kilka dni po federacji FIS anulowanego programu w Lake Louise, Kanada, dziś zaapelował również wszystkie trzy wyścigi w Beaver Creek, USA. Winowajcą jest brak śniegu i ciepłej pogody.

W Lake Louise miałem iść na zjeździe i slalomie nadolbrzymów następny weekend. W Colorado, Beaver Creek ośrodek był 02 grudnia do 4 porządku obrad zjazd, super-G i slalom gigant. Overseas, przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu i Jan Hudec, który po latach w kanadyjskiej reprezentacji czeka na debiut w reprezentacji Czech.

“Ze względu na wysokie temperatury, brak śniegu i niekorzystne prognozy pogody, musimy zadzwonić do kolejnych wyścigów” FIS ogłosiła dziś. Próbuje znaleźć miejsce zastępcze, weźmiemy pod uwagę francuskiego Val d’Isere.

Kobiety tymczasem program musi zostać zmodyfikowany. Federacja Narciarska potwierdzone wyścigi w Killington w amerykańskim stanie Vermont, gdzie w sobotę, 26 listopada odbyło się slalom gigant i slalom dzień później. Tydzień później wzgórze narciarz wyścigu w Lake Louise.