Nyní, v detailu o školním kolektivu

Pokud dítě někdo dělá něco znamená, a on přijde domů “rozmrzelý”, nejprve ji dlouho, “mučí”, a pak se ukáže, že nemá pravdu vždy on sám, protože musí být vyšší než zášť a ne klesnout až agresivní reakce, je dobře vychován. Navíc, zcela a vedle se stane opak, ty vrstevníky, kteří mohou bránit, byť , začnou respektovat ostatní, a to i nadále, “” nebo prostě přestanou všímat.

Nyní, v detailu o školním kolektivu.

Docela často mezi spolužáky rodí (ne bez pomoci reklamy a MÉDIÍ, samozřejmě) nějaký “šílenství”: hračky z určité série, časopisy s nálepkami, designer, hudební skladby známé rockové nebo popové kapely, série filmů nebo filmů a tak dále, je to tady a začíná ta “zábava” pro naše “dobře ” batole nebo dospívající. (Na téma rodičovství přečtěte si na našich stránkách článek <“Děti a dospělí. Vztah s dětmi, jak je napravit?”)

Všichni kluci přinášejí v zahradě nebo školy (banaby.cz) své “věci”, se chlubí, diskutují, vyměňují, dohromady něco a tak dále a tak Přichází naše dítě po škole domů a ptá se rodičů taky něco podobného mu koupit. (Odmítnutí je pochopitelné, když je v rodině zcela (máme pro vás dětská patrová postel) bez peněz, nebo již něco koupil, a musíme omezit choutky svého syna nebo dcery, i když tu příčinu odmítnutí dítěti lépe vysvětlit.) Ale tady nikdo nebude kupovat “tuto “, protože “to nikdo nechce”, “nenese žádné výhody” a “vůbec nic opakovat nad všemi”, “u vás, a tak všechno: jídlo, oblečení a přístřeší, že se ti to ještě? Vyhrál v Africe děti jsou hladoví, a ti “kus” tuto buďte”. Po několika takových návratů dítě , a pak, pravděpodobně, prostě přestane ptát, že není frustrující máma a táta. (Pokud potřebujete vybrat dárek pro chlapce, upozorňujeme na článek autora webu “Solární ruce” “Dárky pro kluky, co si vybrat?”)

Jako rodiče pravdu, já jim zvlášť nic namítnout, jen náš človíček se postupně od kolektivu, protože u něj zůstává pro komunikaci se spolužáky. Jo a chlapi považují to divné, “není z tohoto světa”. Spolužáci se scházejí po škole, aby si předali “miniaplikace”, a naše dítě s sebou není jméno. Všechny logické, protože u něj není takových “malých triků”. Ale postupem času se kluci (internetový obchod Banaby) stále pevnější přátelé, chodí všude spolu, se zdá být a chci ho připojit, a nikdo už volá, ano a chodí s nimi ve večerních hodinách je nemožné, protože “to nicnedělání”. Nikdo není na vině, je to prostě tak vyšlo, smutné…

O mužské psychologii dospívání, ano, a obecně, jsem psát nebude . A tady je o psát.

Před námi je dospívající dívka z takový rodiny. Co je pro ni nejdůležitější? Co ji učí? Opět je dobré se naučit a jemně slušně se oblékat, bez ohledu na to, že všechny vypadají “jako z obrázku”, začínají mluvit o kosmetice nebo , společně chodí na nákupy… Módní věci, na a dokonce půjde o jednoduchý účes není pro tuto holky (protože “není čistý”, a tak dále). Chodí s nebo copem, v přísné oblečení v tmavých barvách. Pro komunikaci a s chlapci a řeči jít nemůže: “je to ostuda”, “co jsi, ?” A dívky se seznamují s klukama, chodí na zimní stadion, kino, učí a komunikovat. To vše opět není pro ni, “není slušné”, “málo co tam kluci, najednou učí” a tak dále, je třeba domů, zpět do knihy, tam . Takže není těžké se definitivně stal černou ovcí. ( – důležitá kvalita pro něžné pohlaví. Na toto téma doporučuji přečíst si článek “Co je to ? , a muži budou u nohou” na místě “Sluneční hands”)