Pranav Dhanawade: první hráč kriketu procházet nervózní 990S

Chcete-li Mumbai, pak, jako slovo šíří, že jedním z nejstarších záznamů v kriketu bylo přerušeno nejen, ale split, rozbil a rozbil. V červnu 1899 AEJ Collins, ve věku 13, skóroval 628 ne ven v juniorské domě utkání na Clifton College v nejvyšším skóre někdy dělal v konkurenčním hře kriketu. V roce Collins začal Clifton, jeden z chlapců školy, Henry Newbolt, publikoval svou slavnou báseň Vitai Lampada. „Hrát! hrát nahoru! A hrát hry!“Zdá se, že Collins vzal linii nádech příliš doslovně. On vyhrál los, dal svůj vlastní tým, a pak pálkoval pro příští čtyři odpoledne.V době, kdy byla provedena Collins, byl nejslavnější žák v zemi. „Dnes všichni lidé mluví o něm,“ běžel jeden z mnoha současných novinových zpráv. „Bude zvěčněn ve vodítkách kriketu; a jeho jméno bude zářit viditelně v seznamech záznamů.“Pranav Dhanawade, indický školáka, skóre rekord 1,009 běží v jedné směně Více

A tak to je. Každý rok od té doby, Collins má malý roh Wisden Almanack jen pro sebe: Různé Records, Minor kriket, nejvyšší individuální skóre. Ve 117 letech, nikdo ani prošel 600, natož přiblížit k jeho 628.Stejně jako Bradman je průměr pálkování, Collins rekord tam nesmí být poražen tolik jako žasla, obrovská a nevysvětlitelným kamenný monolit skóre, které nám zanechal moderns zvědaví, jak na zemi, naši předkové to udělal. Až do teď.

V pondělí KC Gandhi anglické vysoké školy začal svůj zápas proti Arya Gurukul škole ve třetím kole HT Bhandari Inter školy U16 Trophy. Arya Gurukul pálkoval jako první, a byli propuštěni pro 31 v 20 overs. Smůla, jak říkají staří soli, tyto věci se může stát. Zejména proto, že většina hráčů Arya Gurukul byly vlastně ze U14 tým, protože jejich hlavní odmítly vydat své pravidelné hráče, zatímco oni byli revizi pro jejich zkoušky.Zřídka může školáka kriketu byli tak rádi posedět zápas.

Otevření odpalování pro KC Gandhi, Pranav Dhanawade, 15-letý syn Bet365-Okamžitý bonus řidič tuk-tuk. Ve svých dvou předešlých směnách byl Dhanawade propuštěn v 80. letech, něco, co bylo zvláště bolest asi od jeho trenér Mubin Shaikh řekl mu, že potřebuje, aby se opravdu masivní skóre proniknout do týmu Mumbai U16. Před zápasem Dhanawade slíbil Sheikh, že bude skórovat století. Oběda udělal 45. Půda byla malá, a bowling slabé. Dhanawade říká, že „vždy big-hitter“, a že „jen hrál svou přirozenou hru, která je k útoku od samého počátku“.Facebook Twitter Pinterest Pranav Dhanawade v akci během jeho rekordní kolech 1,009. Fotografie: STR / AFP / Getty Images

Takže čtyřky a šestky stále přicházeli. Některé udeřil tak tvrdě, že v souladu s trenérem opoziční jeho hráči jen „nemohl dát ruku na míči“. V hodnotě 45 se stal století, který se stal double, který se stal trojnásobný. To bylo v tomto bodě, Dhanawade říká, že začal přemýšlet o rekordy. Není Collins je nastavit tak dávno, ale spíše těch jeho vlastních hrdinů.

Ventilátory následovat Mumbai školní kriket, protože jeho hrací pole jsou také nebe, ve kterém nové hvězdy dorazí.Za posledních pět let, tři muži dělali na první stránky novin po celém světě s monumentálními skóre ve školních zápasů. První z nich byl Sarfaraz Khan, který udělal 439, pak Armaan Jaffer, 498 a nakonec Prithvi Shaw, 546. Tito tři jsou – nebo byla – nejvíce-mluvil o dospívání kriketu v Indii dnes. Khan a Jaffer jsou oba součástí Indie družstva na mistrovství světa U19. Shaw, který podepsal s Sunil Gavaskar správcovské společnosti a už strávil nějaký čas v Yorkshire ligy, hraje pro Bombaji U19s. „O tři jsem slyšel a jak se dostala do učebnic dějepisu,“ řekl Dhanawade. A tak se jednalo o objekty se odškrtnuty, jeden po druhém.

První Khan, pak Jaffer, a pak Shaw.Podél cesty, on také prošel CJ Eady je 566 pro vniknutí O’-den boje proti Wellingtonu v Hobartu v roce 1901, druhý nejvyšší počet bodů v historii. Konečně, dlouho do posledního zasedání dne Dhanawade stal druhým mužem v historii vstřelit šestinásobek století. Brzy poté, on se stal prvním projít Collins je 628. Na pařezy, musel 652 z 199 kuliček s 78 po čtyřech a 30 šestky. Dhanawade dělal 607 běhů ve dvou sezeních. Oblékl 546 na první branku, jeho kolega otvírák, Aakash Singh, vstřelil 173 a potom 410 za sekundu, No3 pálkař Siddhesh Patil dělat ještě 100. V noci, poté, KC Gandhi bylo 956 pro jeden, náskokem 925 [Facebook Twitter Pinterest Pranav Dhanawade slaví Bet365-Čtěte více rekordní rekordní 1,009, který se uskutečnil během interkulturního kriketového turnaje v Bombaji. Fotografie: Stringer / Reuters Zdá se, že zpočátku nikdo nebyl zcela jistý, co Dhanawade udělal. Časné zprávy naznačovaly, že zaznamenal rekordy pro většinu běžících bodů během jednoho dne a většina běží v Bombajském školním zápase. Teprve později, když zprávy začaly blikat po Twitteru, bylo jasné, že právě dosáhl největšího skóre v historii sportu.Té noci Dhanawade cestoval do domu svého trenéra, kde on a jeho otec se setkal tisku. „Pranav je stále non-stop volání z médií a příbuzným,“ řekl jeho otec. „On ani neměla čas promluvit si s jeho matkou. Ona je velmi dobře čekat na to, aby se vrátil domů.“

Pranav už myslet na další den hry. Na otázku, zda měl pocit, že by mohl skórovat 1000, odpověděl: „A proč ne? Jsem přesvědčen, že to dokážu. Já určitě pokusit se skóre 1000 běží jako já jen 350 pryč. Když se mi podaří vstřelit 600 běží ve dvou sezeních, jsem si jistý, bodování 350 v jedné relaci.“Neměl úplně to. Při obědě na den dva, jeho skóre bylo 921.Nakonec kolem 3pm v úterý odpoledne, Dhanawade zvedl 1000, který se stal prvním člověkem v historii, který úspěšně navigovat jeho cestu přes nervové 990s. KC Gandhi nakonec prohlášen za jejich skóre na 1,465 za tři. příspěvek Dhanawade byl 1009 ne ven, od 327 kuliček, s 59 šestek a 129 po čtyřech, v šesti hodin a 35 minut. Facebook Twitter Pinterest Pranav Dhanawade jezdí mezi brankami.Foto: STR / AFP / Getty Images

Měli bychom náhradní myšlenka, na tomto místě, pro ty neopěvovaných hrdinů Arya Gurukul je nadhazovači, protože kdyby to nebylo pro jejich velkorysí úsilí, nic z toho by bylo je to možné.

Sarthu Salunke, 20 přenosy, nic 284.

Pratik Bedekar, 18 overs, žádný pro 241.

Harshal Jadhav, 18 overs, jedno na 281.

Mayank Gupta, dva přenosy, nic 37.

Swaraj Deshmukh, pět přenosy, nic 80.

Aditya Solanki dva přenosy, none pro 33

Tejas Missar šest přenosy, nic 142 -. čísel, který, aniž by si přeje být krutý, že spíše se budete divit, co kapitán myslel, když se rozhodl Missar měl šestinu více než v něm.

a konečně, zvláštní cena, jistě pro Ayush DUBEY, který bowled 23 do dalšího období a trvalo dva na 352.

Co se týče Dhanawade, říká, že doufá, že jednoho dne hru v Ranji Trophy.Collins vlastně nikdy hrál první třídy ve hře. Vstoupil do armády místo. Ať už to Dhanawade dělá nebo ne, budou milovníci kriket vždy vzpomenout na jeho jméno, tam nahoře, nyní i navěky nad Collins je v záznamových knihách.

Bet365-Klikni pro svůj bonus