Teraz sa viac o škole tím

Ak dieťa, ktoré bolí, a on príde domov “sulky”, jeho prvý dlhé “mučenie”, a potom sa ukáže, že to nie je vždy pravdu sám, pretože by mali byť vyššie akékoľvek urážanie a nie stoop na odvetu, on je vzdelaný. Navyše, veľmi často opak sa vyskytuje, tých kolegov, ktorí môžu bojovať, dokonca aj vtedy, ak hrubý, začať rešpektovať druhých, a pokračovať “bale” alebo len prestať všímať.

Teraz sa viac o škole tímu.

Pomerne často sa medzi spolužiakmi je narodil sa (s pomocou reklama a médiá, samozrejme) nejaký “šialenstvo”: hračky konkrétnej série, časopisy, etikety, dizajnér, hudba slávny rock alebo pop skupiny, séria karikatúr a filmy, atď., ale tu tie “zábava” pre naše “dobre vychovaný” dieťa alebo dospievajúci. (Na tému vzdelávania, prosím, navštívte naše webové stránky, článok <“Deti a dospelých. Vzťahy s deťmi, ako to opraviť?”)

Všetky deti priniesť do škôlky alebo do školy svoje “veci”, pochváľte sa, diskutovať, zdieľať, spolu, niečo , vyrezávané, atď. naše dieťa Príde zo školy domov a pýta sa rodičia tiež ako ho kúpiť. (Popieranie je pochopiteľné, keď sa rodina nemá peniaze, alebo niečo kúpili, a je potrebné obmedziť chuť do jedla a syn alebo dcéra, hoci tu dôvod na odmietnutie dieťaťa je lepšie vysvetliť.) Ale nikto tu je chystáte kúpiť “tento mor,” pretože “nikto ho potrebuje”, “k ničomu” a “vôbec nič opakovať všetko”, máte všetko, čo tam: jedlo, oblečenie a prístrešie, čo ešte? Viac v Afrike, deti sú hladní, a ste “vec”, ktoré dávajú”. Po niekoľkých takýchto porúch, dieťa bude rozmarná, a potom budem asi len prestať pýtať, tak nie je naštvaná, mama a otec. (Ak potrebujete vybrať darček pre chlapca upozorňujeme na (internetový obchod Banaby) článok autora stránky “Solárne rukách”, “Darčeky pre chlapcov, čo si vybrať?”)

Ako rodičia majú pravdu, mne to je nič zvláštne, myseľ, iba náš človek postupne rozdelí off z tímu, pretože sa mu stále nie je hovoriť so spolužiakmi. A chlapci si myslia, že je čudné, “nie je z tohto sveta”. Spolužiakov spĺňať po škole na výmenu “veci”, a naše dieťa s no name. Všetko, čo je logické, pretože on nemá takéto “veci”. Ale v priebehu času, chlapci sú všetky tesný priatelia, šiel všade spolu, ako on chce pripojiť a nikto hovory, a chodiť s nimi vo večerných hodinách, nie preto, že “to nič.” Nikto nie je chyba, to sa práve stalo, sad…

O mužskej psychológiu dospievania, a vo Všeobecnosti (detské stoly ) som sa napísať neberie. Ale o dievčatá písať.

Pred nami je dospievajúce dievča z tejto rodiny. Že je to dôležité? Čo to učil? Opäť, dobré naučiť sa pozorne a slušne oblečený, bez ohľadu na to, čo spolužiakov vyzerať, “!”, začať hovoriť o kozmetiku, alebo nový obchod… Módne položky, topánky na podpätkoch a dokonca aj jednoduchý účes nie je pre toto dievča (pretože “nie je presné”, atď.). Chodí s vrkoča alebo chvostom, jednoduché oblečenie z tmavých tónoch. O komunikácii a flirtovanie s chlapcami, a na otázku: “je to neslušné”, “ste flirt?” Dievčatá stretnúť s chalanmi, ísť na štadión, do kina, naučiť sa flirtovať a chat. To všetko znova pre ňu, “nie je dobre”, “nikdy neviete, aký druh chalani sú zrazu zlí učiť”, atď., treba ísť domov, späť na knihy, tam sú známe. Nie je tak ťažké, aby sa nakoniec stal black sheep. (Flirtovanie je dôležitá vlastnosť pre nežnému pohlaviu. Na túto tému odporúčam prečítať si článok “Čo je flirtovanie? Flirt a mužov bude na vaše nohy” na stránke “Solárne ruky”)