Základní šatník pro děti různých věkových kategorií

Také doporučujeme: mantinel do postýlky
Od narození do školy se dětský věk dělí na tři etapy:

první – to je hrudní období, kdy děti jsou oblečeni v pohodlné , kluzáky, atd.
pak jde období od jednoho do tří, během kterého se děti aktivně rostou. Postava přitom u dětí je velmi specifická – pera a nohy, vyčnívající lopatky s . A to navzdory skutečnosti, že děti v tomto věku je stále trochu neohrabaný, a oni milují akční hry a prostě potřebují pohodlné a kvalitní oblečení.

Jaké oblečení by rozhodně měly být v šatníku chlapců a dívek tohoto věku?

Zimní kombinéza, bunda nebo kabát, několik druhů kalhot, šatů, letních a zimních, pár na , svetr, tričko a kalhotky, punčocháče, ponožky, několik druhů čepice, včetně panama, noční pyžama.
Šatna chlapce přibližně stejný, s výjimkou šatů, které nahrazují nebo . podle pohlaví dětské oblečení podle barvy a dekorace. Je zcela jasné, že kapucí chlapce nemůže být zdobena mašličkami a princezny, a pro není typické fotografie robota a stroje z .

Od tří let věku, postavě děti začíná a liší se u dívek a chlapců. V tomto věku, děti jsou již začínají učit oblékat sami, a tak krása oblečení nesmí být na úkor získání dovednosti self-service. Je lepší, pokud je zapínání na nebudou složité a jejich umístění určitě by mělo být vpředu. Přednost a knoflíky.

Všichni rodiče si přejí pro své dědice jen lepší. Není výjimkou a oblečení. Předměty dětského šatníku nutně musí být praktické, odolné a kvalitní, a zároveň – krásné a módní. Kromě bezpečnosti, důležitým kritériem, které stojí za to vznést k věcem pro děti aktivního věku – je to odolnost proti opotřebení. Naše děti zajímalo, z čeho se skládá nečistoty, jak daleko sprej z louže, jaký je na dotek dužina mandarinka a jak dlouho vydrží na halenku akvarely chcete-li barvy :-). A časté mytí po takových pokusů neměl zkazit dětský šatník.

Oblečení má vliv na pohyblivost a zdraví dětí, na pocit jistoty a sebevědomí v kolektivu. Rodiče by měli od dětství vštípit chuť, včetně chuti a k oblečení, krásné a kvalitní, ale přitom nemusí být nutně drahé.

Doporučit: dětská patrová postel