Zdravý spánok zvuk – kľúč k dobrému začiatku dňa

Zdravý spánok zvuk – kľúč k dobrému začiatku dňa, to záleží na tom, ako sa cítite fyzicky aj psychicky, čo je u rôznych oblastiach života veľmi dôležité. V tomto článku sa zameriame na všetky nuansy, ktoré by mali byť vzaté do úvahy pred poriadku spálňového nábytku.
3

A čo je nevyhnutné pre zdravý spánok? To je pravda, harmonicky usporiadané spálne. Je ovplyvnený kvalitou spánku. Keď sa ako spať dosť, nebudete chcieť sťažovať v dopoludňajších hodinách, rýchlovarná kanvica a jej manžel náhle stáva pozor, aby sa nedostala pod nohami v priebehu niekoľkých sekúnd. Z tohto dôvodu a v práci stále lepšie a obchodní partneri pochopili dokonale.

Je potrebné začať s výberom priestorov, v ktorom chcete zariadiť spálňu. Z hľadiska Feng Shui form factor spální musia byť správne – to je, to je štvorec, kruh, obdĺžnik alebo osemuholníka. Našťastie architekti modelové domy ešte nie sú zrelé na to, aby stavať kruhový tvar miestnosti, pravdepodobne nie veľmi výhodné z praktického hľadiska, tu je návod, ako si môžete umiestniť posteľ alebo šatníková skriňa, napríklad? Takže lepšie budeme nedotýkať sa týchto foriem. Aj keď, samozrejme, nie je nič zlé, a ak zistíte, že podobný zázrak na svete – môžete pokojne spať. Ak sa v spálni sú ostré hrany – to znamená viac, že nepravidelný tvar – to všetko môže byť opravené rastliny, zrkadlá alebo zatvoriť záclonu, obrazovku.

No, keď je spálňa sa nachádza na väčšine predných dverí. Takže budete cítiť v bezpečí, ležal v posteli, a vy nebude rušiť hluk, neukotvená dole po schodoch. Mimochodom, je veľmi žiaduce, aby kuchyňa a kúpeľňa sú tiež nachádza ďaleko od spálne, nie nás budete potrebovať na vytvorenie pachov a nežiadúcich zvukov.

V žiadnom spálni udalostí by nemal byť okolo miesta, takže energia môže cirkulovať správne. Z toho vyplýva, že v spálni by malo byť len jedny dvere. Je nemožné, aby umiestnenie dverí bola naproti sebe, môže to mať vplyv na vaše manželstvo porozumenie. Ak by sa ukázalo, že nie je možné zmeniť rozloženie, môžete zavesiť oponu na drevené dvere do spálne guličiek.

Ak existuje ostrý roh múru, potom to musí byť tiež zameraný na dvere spálne. Tento nedostatok vyrieši akýkoľvek závod s guľatými listami visí z ostrého uhla.

To by malo byť hladké a strop, bez toho, aby svahy a roklinami. Keď sa zvažujúca strop sa tiahne od spodného rohu červenej pásky, takže strop aj symbolicky. Je to negatívny dopad na zdravie trámy, zvlášť keď spíte pod nimi. Nastavovanie svetla môžete kúpiť viac použiť bambusové flauty, kryštály, zvončeky a rôzne iné spôsoby Feng Shui.

Rozmiestnenie nábytku do spálne
Negatívne zdroj môže byť nesprávne zdvihol a položil nábytkom. Nábytok by mal byť tak, že jeho ostré rohy neboli zamerané na posteľ. Z tohto dôvodu, nočné stolíky, ktoré sú čo najbližšie k posteli, by mali byť zaoblené alebo prehodil s hrubou látkou.

A posteľ sama o sebe nie je o nič menej dôležité. Posteľ by mala byť krásne, pohodlné a trvanlivé. Kategorické “nie” vratká kovová posteľ s pružnou sieťkou. Pod posteľou by mal cirkulovať energiu pre toto lôžko by mal byť na nohách. Neodporúča sa pod posteľ, aby objemné predmety: tašky, papierové krabice s nepotrebných vecí.

Posteľ by mala byť umiestnená tak, aby ležala na ňom, keď ste videli dvere a vstup do nej, ale nie nohy k dverám – “. Postavenie smrti” je to mŕtvola predstavovať, Najpriaznivejšie polohy lôžka – na diagonále od dverí, tak, aby sa hlava postele v kontakte so stenou.

Posteľ je lepšie uzavrieť k oknu, vystavujú cvaknutie vystavené prievanu a priamemu slnečnému žiareniu. V prípade, že časti nebude vydesiť, potom je žiaduce umiestniť lôžka tak, aby sa dotýkal iný bočnú stenu (bez okien). Posteľ v strede miestnosti, vytvára pocit úzkosti a neistoty.